Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie multifunctionala laser Lexmark MX317DN

Număr anunț
DA20981472
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374342)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.798,96 RON
Valoare atribuită
1.798,96 RON
Data publicării
07.08.2018 13:12
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.798,96 RON

din 1.798,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.