Ofertă acceptată Cumpărare directă

zuzu iaurt natural 140g

Număr anunț
DA20981444
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VÂRSTNICE (CUI 4331244)
Furnizor / câștigător
STAR COMPANY SRL (CUI RO7504242)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69,92 RON
Valoare atribuită
69,92 RON
Data publicării
07.08.2018 13:11
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69,92 RON

din 69,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.