Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta PSI(Situatii de urgenta)-Intocmirea Planului de interventie pe fiecare obiectiv

Număr anunț
DA20772592
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TEODOR MURASANU (CUI 18012679)
Furnizor / câștigător
DACICUS SOMA SRL (CUI RO15430065)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
04.07.2018 11:57
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.