Ofertă acceptată Cumpărare directă

aparate de iluminat fixabile pe tavan

Număr anunț
DA20977252
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILIPESCU" BUZAU (CUI 4233998)
Furnizor / câștigător
MV CONCRET CONSTRUCT SRL (CUI 15374984)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.500 RON
Valoare atribuită
43.500 RON
Data publicării
07.08.2018 09:23
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.500 RON

din 43.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.