Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSERTIE FILETATA DIN OL M5, SURUB CAP CRUCE DIN 7985 M5*12 ZN TORX, TIJA FILETATA 1M DIN976 M6 4ZN
- Număr anunț
- DA20972127
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
- Cod CPV
- 44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257,10 RON
- Valoare atribuită
- 257,10 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 12:07
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
257,10 RON
din 257,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro