Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrarilor

Număr anunț
DA20970711
Autoritate contractantă
Comuna Balteni (CUI 16573403)
Furnizor / câștigător
STAN A.R. GHEORGHE PFA (CUI 36937983)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.000 RON
Valoare atribuită
39.000 RON
Data publicării
06.08.2018 10:51
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.000 RON

din 39.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.