Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de exploatare forestiera

Număr anunț
DA20755807
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
Furnizor / câștigător
LOG HOUSE CONSTRUCT SRL (CUI 34414775)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.545 RON
Valoare finală
12.545 RON
Data publicării
02.07.2018 15:03
Data finalizării
04.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.