Ofertă acceptată Cumpărare directă

FIR NYLON ROTUND, AUTOCUT

Număr anunț
DA20978266
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,54 RON
Valoare atribuită
781,54 RON
Data publicării
07.08.2018 10:20
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,54 RON

din 781,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.