Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polita asigurare membrii CA si Director General
- Număr anunț
- DA20975884
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.793 RON
- Valoare atribuită
- 11.793 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 16:27
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 16:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.793 RON
din 11.793 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro