Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SIRENA DE EXTERIOR MAGNETODINAMICA CERBER SA-11
- Număr anunț
- DA20975830
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,50 RON
- Valoare atribuită
- 132,50 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 16:17
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132,50 RON
din 132,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro