Atribuită Cumpărare directă

Uscator de maini, izolatie dubla clasa II, filtru HEPA, IP23, viteza aer 505Km/h, izolat fonic

Număr anunț
DA35190626
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
39712300-9 · Uscatoare de maini (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.201,68 RON
Data publicării
06.03.2024 13:46
Data finalizării
07.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,68 RON