Ofertă acceptată Cumpărare directă

consumabile imprimante si IT

Număr anunț
DA20968061
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA NEAMT (CUI 24732542)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
31712116-6 · Microprocesoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
708,95 RON
Valoare atribuită
708,95 RON
Data publicării
03.08.2018 17:28
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

708,95 RON

din 708,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.