Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii Contabilitate bugetara institutii publice

Număr anunț
DA20758465
Autoritate contractantă
Comuna Madulari (CUI 2573896)
Furnizor / câștigător
MAGDA EXPERTCONTAB SRL-D (CUI 37195254)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare finală
90.000 RON
Data publicării
03.07.2018 09:14
Data finalizării
04.07.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.