Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ceas de perete electronic tip cronometru 46x22 cm
- Număr anunț
- DA20975027
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
- Furnizor / câștigător
- MARABO OFFICE SRL (CUI RO32418193)
- Cod CPV
- 18521000-7 · Ceasuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660 RON
- Valoare atribuită
- 660 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 15:04
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
660 RON
din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro