Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner HP Q2612A 12A Negru ORIGINAL

Număr anunț
DA20981335
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254 RON
Valoare atribuită
254 RON
Data publicării
07.08.2018 13:05
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254 RON

din 254 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.