Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 SKY COPY 80G/MP (MC-10)

Număr anunț
DA20980902
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,50 RON
Valoare atribuită
299,50 RON
Data publicării
07.08.2018 12:39
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,50 RON

din 299,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.