Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REZERVA DISPENSER COMPATIBIL TORK, DOZA SAPUN LICHID 1000 ML
- Număr anunț
- DA20976751
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.806,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.806,08 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 08:53
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.806,08 RON
din 2.806,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro