Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comanda 136056 conform anunt 1024566

Număr anunț
DA20976429
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30199330-2 · Hartie continua pentru imprimante de computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.206 RON
Valoare atribuită
1.206 RON
Data publicării
07.08.2018 08:25
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.206 RON

din 1.206 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.