Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4, greutate 80 gr/mp, 500 coli/top

Număr anunț
DA20975754
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
977,50 RON
Valoare atribuită
977,50 RON
Data publicării
06.08.2018 16:04
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

977,50 RON

din 977,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.