Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROSOP BUMBAC 100% 50*90 CM

Număr anunț
DA20973313
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
DAXI BUSINESS GROUP S.R.L. (CUI RO15779252)
Cod CPV
19212000-5 · Tesaturi din bumbac (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.075 RON
Valoare atribuită
6.075 RON
Data publicării
06.08.2018 13:18
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.075 RON

din 6.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.