Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS CYAN NR.903 T6L87AE ORIGINAL HP OFFICEJET P

Număr anunț
DA20972940
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,05 RON
Valoare atribuită
155,05 RON
Data publicării
06.08.2018 12:54
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,05 RON

din 155,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.