Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator biologic etuva cu mediu de cultura inclus SI Indicator biologic pentru autoclav

Număr anunț
DA20972444
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.469 RON
Valoare atribuită
5.469 RON
Data publicării
06.08.2018 12:25
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.469 RON

din 5.469 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.