Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rechizite, produse de papetărie pentru Primăria Comunei Zănești
- Număr anunț
- DA20970013
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,07 RON
- Valoare atribuită
- 677,07 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 10:11
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677,07 RON
din 677,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro