Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet legume, fructe

Număr anunț
DA20981666
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29873453)
Furnizor / câștigător
COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
Cod CPV
03222331-2 · Caise (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96,35 RON
Valoare atribuită
96,35 RON
Data publicării
07.08.2018 13:23
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96,35 RON

din 96,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.