Ofertă acceptată Cumpărare directă

butuc yala

Număr anunț
DA20981179
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4506931)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44522400-9 · Piese de broaste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,85 RON
Valoare atribuită
100,85 RON
Data publicării
07.08.2018 12:56
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,85 RON

din 100,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.