- Număr anunț
- DA20980929
- Autoritate contractantă
- R 13749875 MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02133
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39221110-1 · Vesela (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 12:41
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.850 RON
din 1.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro