Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEHYOL ABSOLUT-mixtura alcoolica pt anatomie patolog. 99,9%,Bio-Optica/Italia detine certificare IVD

Număr anunț
DA20976615
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24322320-6 · Derivati ai alcoolilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495 RON
Valoare atribuită
495 RON
Data publicării
07.08.2018 08:43
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495 RON

din 495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.