Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

ACHIZITIONARE 56 CARNETE/25 FILE BONURI COMBUSTIBIL

Număr anunț
DA20974496
Autoritate contractantă
Judetul Covasna (CUI 4201988)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.932,72 RON
Valoare atribuită
58.529,52 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
06.08.2018 14:28
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.529,52 RON

din 58.932,72 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 403,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.