Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII AUTO JEEP
- Număr anunț
- DA20972554
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHINTENI JUDETUL CLUJ (CUI 4923998)
- Furnizor / câștigător
- MAS SERVICE SRL (CUI RO19025901)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.587,62 RON
- Valoare atribuită
- 7.587,62 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 12:31
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.587,62 RON
din 7.587,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro