Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indepartarea vegetatiei de pe acostamentele drumurilor si santuri
- Număr anunț
- DA20971213
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGESTI (CUI 4784202)
- Furnizor / câștigător
- VIVA IMPERIAL CONSTRUCT SRL (CUI 36449028)
- Cod CPV
- 45111220-6 · Lucrari de indepartare a vegetatiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.880 RON
- Valoare atribuită
- 42.880 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 11:16
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.880 RON
din 42.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro