Acasă · Licitații
· Lucrari de vopsire a invelitorii acoperisului si alte lucrari de acoperire (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie acoperis tabla ZN
- Număr anunț
- DA20971175
- Autoritate contractantă
- Termo Calor Confort S.A. (CUI RO27374805)
- Furnizor / câștigător
- ANGPREST CIVIL S.R.L. (CUI 38735484)
- Cod CPV
- 45261220-2 · Lucrari de vopsire a invelitorii acoperisului si alte lucrari de acoperire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.005 RON
- Valoare atribuită
- 7.005 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 11:14
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.005 RON
din 7.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro