Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie curatat graffiti nr.2 - Degraf D2 S 10 kg

Număr anunț
DA20971111
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
IKADO GROUP CHEMICALS SRL (CUI RO14793429)
Cod CPV
39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.416 RON
Valoare atribuită
1.416 RON
Data publicării
06.08.2018 11:11
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 07:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.416 RON

din 1.416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.