Ofertă acceptată
Cumpărare directă
detergent geam 750 ml cu pulverizator
- Număr anunț
- DA20981060
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96,90 RON
- Valoare atribuită
- 96,90 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 12:49
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96,90 RON
din 96,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro