Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GTCB 2 Board Assy Positioning GT cu montaj inclus ( modul pentru masa CT Bright Speed 16 )
- Număr anunț
- DA20979607
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO26292537)
- Cod CPV
- 33124000-5 · Aparate si accesorii de diagnosticare si de radiodiagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.750 RON
- Valoare atribuită
- 20.750 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 11:36
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.750 RON
din 20.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro