Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant detergent lichid concentrat - Ventisept F
- Număr anunț
- DA20978584
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 10:39
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro