Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale sanitare

Număr anunț
DA20978230
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru persoane Adulte cu Dizabilitati "Sfantul Nectarie" Medias (CUI 25631953)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,40 RON
Valoare atribuită
217,40 RON
Data publicării
07.08.2018 10:19
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,40 RON

din 217,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.