Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE INLOCUIRE ELECTROPOMPE
- Număr anunț
- DA20976658
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 45232423-3 · Lucrari de constructii de statii de pompare a apelor reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.481 RON
- Valoare atribuită
- 10.481 RON
- Data publicării
- 07.08.2018 08:46
- Termen limită
- 12.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.481 RON
din 10.481 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro