Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet reactivi laborator NUMAR DE REFERINTA: MN-01

Număr anunț
DA20975811
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24900000-3 · Produse chimice fine si produse chimice variate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.954,40 RON
Valoare atribuită
15.954,40 RON
Data publicării
06.08.2018 16:15
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.954,40 RON

din 15.954,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.