Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-Link TL-SG108, 8 porturi Gigabit, desktop, metal, suporta IGMP Snooping; IEEE 802.1p QoS,

Număr anunț
DA20975333
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190 RON
Valoare atribuită
190 RON
Data publicării
06.08.2018 15:24
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190 RON

din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.