Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pachet materiale de zugravit pentru Scoala Gimnaziala nr.1 Dalga-Gara, judetul Calarasi

Număr anunț
DA20971112
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA NR. 1 DALGA GARA (CUI 23923099)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,82 RON
Valoare atribuită
658,82 RON
Data publicării
06.08.2018 11:11
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,82 RON

din 658,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.