Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale sanitare reparatii, silicon, banda teflon, folii zugravit, lavoare, mufe, dibluri, oglinda

Număr anunț
DA20969203
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SIMLEU (CUI 4291484)
Furnizor / câștigător
KUBIK IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO4147854)
Cod CPV
24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646,59 RON
Valoare atribuită
646,59 RON
Data publicării
06.08.2018 09:24
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646,59 RON

din 646,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.