Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mentenanta Lunara Sistem Supraveghere Stradala CCTV - COM NOJORID
- Număr anunț
- DA20756779
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.484 RON
- Valoare atribuită
- 8.484 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 16:01
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.484 RON
din 8.484 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro