Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA20978179
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES" HARLAU (CUI 4541149)
Furnizor / câștigător
IUSTY-EMA S.R.L. (CUI 29334289)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.156,53 RON
Valoare atribuită
19.156,53 RON
Data publicării
07.08.2018 10:16
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.156,53 RON

din 19.156,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.