Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD Kingston A400, 120GB, 2.5", SATA III 600
- Număr anunț
- DA20975014
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Arta Contemporana al Romaniei (CUI 14348740)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,20 RON
- Valoare atribuită
- 104,20 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 15:03
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104,20 RON
din 104,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro