Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contencios administrativ si jurisdictii administrative
- Număr anunț
- DA20969269
- Autoritate contractantă
- Comuna Moldoveni (Consiliul Local Moldoveni) (CUI 2613761)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA UNIVERSITARĂ COLUMNA (CUI RO32781309)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613,45 RON
- Valoare atribuită
- 613,45 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 09:28
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
613,45 RON
din 613,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro