Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICE 6PC-URI+COPIATOR
- Număr anunț
- DA20776501
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale U.T. 425 Bistrita (CUI 4145365)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,10 RON
- Valoare atribuită
- 252,10 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 14:57
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,10 RON
din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro