Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE LEMNE DE FOC ESENTA TARE PENTRU ANUL SCOLAR 2018-2019

Număr anunț
DA20755820
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29151222)
Furnizor / câștigător
ERYC & EDY FOREST SRL (CUI RO27028542)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.906,72 RON
Valoare atribuită
24.906,72 RON
Data publicării
02.07.2018 15:04
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.906,72 RON

din 24.906,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.