Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparare endoscop rigid urologic

Număr anunț
DA20755455
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
APOLLON MEDICAL SRL (CUI 37168438)
Cod CPV
50344000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului optic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.086 RON
Valoare atribuită
2.086 RON
Data publicării
02.07.2018 14:46
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.086 RON

din 2.086 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.