Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie la sediile APIA CJ Maramures

Număr anunț
DA20771711
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Maramures (CUI 20739190)
Furnizor / câștigător
DEVERRA TOP SRL (CUI 35190692)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.854,90 RON
Valoare atribuită
16.854,90 RON
Data publicării
04.07.2018 11:17
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.854,90 RON

din 16.854,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.