Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner Samsung CLT-K406S negru , CLT-C406S cyan, CLT-M406S magenta, CLT-Y406S yellow

Număr anunț
DA20981542
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
748 RON
Valoare atribuită
748 RON
Data publicării
07.08.2018 13:16
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

748 RON

din 748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.